Hakkımızda

NECKO

2014 yılının başlarında klasik bir ‘Y Kuşağı’ hikayesi olarak, hayatının gidişatından memnun olmayan birkaç eski dostun iş birliği yapmasıyla başladı ‘NeckoHeadwear’ın hikayesi. Etkili bir AR-GE çalışmasından sonra, 30 yıllık tecrübenin de desteği ile faaliyete geçti.

NeckoHeadwear olarak kısa zamanda büyük yol kat ettik, en önemlisi de bu yolda çok şey öğrendik. Şimdi, büyük bir heyecanla ürettiğimiz ‘Necko’larımızı büyük bir mutlulukla Türkiye’nin birçok noktasına gönderiyoruz. Büyük firmalar, kulüp ve dernekler için özel çalışmalar yapıyoruz. Mutluyuz çünkü ürettiğimiz her bir ‘Necko’ başarmanın sembolü bizim için.

Bu yolda bizi destekleyen herkese ve tabii markamız ve logomuza ilham kaynağı olan ‘Gecko’ isimli güzel canlıya da teşekkür ederiz.

Ürünümüz, %100 mikrofiber kumaştan, tamamen dikişsiz ve eksiz olarak üretilmektedir. Bandana, boyunluk, atkı, bere, balaklava, saç bandı başta olmak üzere 14 farklı kullanım şekliyle yılın her ayı, günün her saati kullanıma uygundur.

Özellikle motor kullanıcıları ve outdoor sporlarla ilgilenenler için, kışın soğuk ve rüzgardan, yazın güneş ışınları ve sıcaktan koruduğu için, vazgeçilmez bir aksesuardır. Nefes alabilen kumaş yapısı sayesinde kışın ısıtır ama yazın terletmez.

Küçük boyutları sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar. Yani bir ‘Necko’yu cebinize koyup gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Ayrıca çeşitli firmalar, dernek ve kulüpler tarafından promosyon ürün olarak tercih edilmektedir.

Neckolar üzerindeki baskılar her türlü teste tabi tutulmuştur, yüksek baskı kalitesi sayesinde, güneş ışınlarına, yıkamaya ve leke çıkarıcılara karşı dirençlidir, solmaz. Neckolar tamamen yerli üretimdir, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kısacası biz istedik, çabaladık ve ‘Necko’yu yaptık, şimdi bir ‘Necko’ siz ne isterseniz o…